+48 724 531 652
biuro@mbs-group.pl

Usługa dezynfekcji

Usługa dezynfekcji

Dbając o bezpieczeństwo domu czy miejsca pracy, konieczne jest myślenie również o rzeczy mniej oczywiste, w tym odkażanie pomieszczeń czy powierzchni. Każdorazowo usługa dezynfekcji pozwoli nam na likwidację ryzyka związanego z chorobotwórczymi drobnoustrojami. O tym, jak jest to ważne świadczy ogromna ilość zachorowań związanych z koronawirlsem CoV-2. Jednak usługa dezynfekcji to coś, co w przypadku takich branż, jak hotelarstwo czy fitness powinno być standardem. Zadbamy w ten sposób o zdrowie zarówno pracowników, jak i naszych klientów. Dezynfekcja promieniowaniem UV, którą oferujemy, to szybki i prosty proces, nie pozostawia śladów i wyjątkowo skutecznie niszczy wszelkie drobnoustroje.

Usługa dezynfekcji – kliknij i przeczytaj więcej

Usługa dezynfekcji w czasach pandemii stała się usługą absolutnie konieczną, macie Państwo ogólnie dostępne środki dezynfekcyjne, których używacie na co dzień. Warto jednak usługę dezynfekcji powierzyć specjalistom z ogromnym doświadczeniem, wyszkolonym personelem oraz profesjonalnym sprzętem, aby mieć gwarancję fachowo przeprowadzonej usługi dezynfekcji z użyciem atestowanych ekologicznych preparatów z wdrożeniem wszelkich norm sanitarnych, a wszystko to w trosce o bezpieczeństwo oraz zdrowie klientów. Moja firma wybierze skuteczną i optymalną metodę dezynfekcji biorąc pod uwagę specyfikę działalności firmy klienta oraz wielkość pomieszczenia, czy mamy do czynienia z małymi pomieszczeniami, czy są to wielkopowierzchniowe obiekty. Usługę dezynfekcji przeprowadzamy po analizie takich czynników jak dostępność danego obiektu, czy pracownicy pracują w dzień, czy w nocy, czy jest dostęp do żywności, czy w danym pomieszczeniu nie zostanie uszkodzona elektronika. Dla prawidłowości wykonania usługi dezynfekcji trzeba znaleźć najlepsze optymalne rozwiązanie, aby nie wyłączyć firmy na dłuższy czas z ruchu, aby nie ponosiła strat finansowych, a jednocześnie skutecznie zwalczyć wirusy i bakterie oraz wszelkie drobnoustroje. Moja firma obsługuje wszelkie miejsca użyteczności publicznej są to placówki medyczne, sklepy, szkoły, hotele, biura, siłownie i wiele innych. Usługa dezynfekcji metodą ozonowania generuje wysokie koszty, pomieszczenia są na długo wyłączone z użytkowania, ozon jest gazem toksycznym, a więc musi być odpowiednio przeszkolony personel. Usługa dezynfekcji metodą zamgławienia jest bezpieczna dla sprzętu, dane pomieszczenie jest stosunkowo krótko wyłączone z użytkowania. Nasza firma proponuje Państwu najbardziej efektywną metodę, wykonanie usługi dezynfekcji przy pomocy biobójczej lampy która emituje promieniowanie UV-C, zaletą tej metody jest krótkie wyłączenie pomieszczenia z użytkowania, promieniowanie dociera do wszystkich zakamarków, promienie niszczą wszystkie wirusy i bakterie oraz ich formy przetrwalnikowe. To przyszłościowa skuteczna metoda dezynfekcji, polecamy nasze usługi dezynfekcji, działamy sprawnie, fachowo doradzamy, jesteśmy elastyczni działamy w nocy oraz w weekendy, posiadamy stosowne certyfikaty oraz grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy.

dezynfekcja pomieszczeń, odkażanie, zwalczanie wirusów, dezynfekcja powierzchni, koronawirus, odkazanie, co zabija wirusy, odkażanie pomieszczeń, sterylizacja i dezynfekcja, usługa dezynfekcji