+48 724 531 652
biuro@mbs-group.pl

Odkażanie pomieszczeń

Odkażanie pomieszczeń

Na siłowni, w klubie fitness czy w hotelu i restauracji – we wszystkich tych miejscach ważne jest dbanie o czystość. Odkażanie pomieszczeń jest niezbędne, jeśli w prawidłowy sposób chcemy o nią zadbać. Sam proces z użyciem promieniowania UV nie jest skomplikowany i przebiega w kilka minut. Niewielkim zatem kosztem gwarantujemy bezpieczeństwo zarówno dla personelu, jak i dla klientów. Odkażanie pomieszczeń to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w okresach większej częstości zachorowań.

Odkażanie pomieszczeń – kliknij i przeczytaj więcej

Odkażanie pomieszczeń jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa i higieny pracy, szczególnie teraz w czasie pandemii odkażanie pomieszczeń to bezwzględny obowiązek w związku z zagrożeniem koronawirusem. Odkażanie pomieszczeń jest potrzebne wszędzie tam, gdzie jest duża obecność ludzi, a więc transmisja wirusa szybko się rozprzestrzenia, zdecydowanie szybciej w przestrzeniach zamkniętych. Odkażenie pomieszczeń to też działanie prewencyjne dla zachowania czystości i bezpieczeństwa naszej pracy oraz ochrony naszego zdrowia. Odkażanie pomieszczeń należy przeprowadzać regularnie, wszelkie wspólne pomieszczenia muszą być myte i wycierane ogólnie dostępnymi środkami dezynfekcyjnymi. Odkażanie pomieszczeń jest szczególnie istotne w placówkach medycznych, obiektach handlowych, gastronomicznych, przemysłowych, w placówkach edukacyjnych oraz wszelkich pomieszczeniach biurowych.

Wraz z odkażaniem pomieszczeń odkażamy wszelkie powierzchnie dotykowe i sprzęt oraz wszystkie przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu, a więc odkażanie dotyczy stołów, biurek, klamek, poręczy, wyłączników świateł jak i komputerów, klawiatur oraz telefonów. Odkażanie pomieszczeń środkami dezynfekującymi to absolutna konieczność musimy przestrzegać reżimu sanitarnego dla naszego bezpieczeństwa. Odkażanie pomieszczeń preparatami biobójczymi jest metodą skuteczną ogólnie dostępną nie ponosimy wysokich kosztów. Jeśli jednak zdecydujemy się na profesjonalną usługę mamy do wyboru różne metody odkażania pomieszczeń i wtedy usługę odkażania pomieszczeń należy powierzyć fachowcom, którzy wybiorą odpowiednią metodę dostosowaną do wielkości pomieszczenia i specyfiki danej branży. Czy to będą opryski, zamgławianie, ozonowanie, a może wykorzystanie promieniowania biobójczych lamp dla celów odkażania pomieszczeń tutaj należy decyzję pozostawić wyszkolonej ekipie specjalistów.

dezynfekcja pomieszczeń, odkażanie, zwalczanie wirusów, dezynfekcja powierzchni, koronawirus, odkazanie, co zabija wirusy, odkażanie pomieszczeń, sterylizacja i dezynfekcja, usługa dezynfekcji