+48 724 531 652
biuro@mbs-group.pl

Dezynfekcja

Przeprowadzamy dezynfekcję powierzchni i pomieszczeń przy użyciu ksenonowej pulsacyjnej lampy UV.


Co wyróżnia naszą metodę :
Ultraszybki proces , Wysoka skuteczność, bez użycia chemii, 10000 razy większa intensywność promieniowania w porównaniu z lampami bakteriobójczymi obecnymi na rynku, działanie w całym zakresie widma światła UV. Dezynfekcja z zastosowaniem pulsacyjnej ksenonowej lampy UV jest wykorzystywana w szpitalach na salach operacyjnych.


Technologia oparta na wysokotemperaturowych lampach UV dużej mocy sprzedawana jest i rozwijana od 14 lat. W tym czasie zakres zastosowania znacznie się poszerzył. Obecnie, z uwagi na wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i szybkość działania, nasze usługi poza szpitalami świadczymy również w przestrzeniach publicznych i miejscach socjalnych. Zdezynfekujemy szybko i skutecznie Twój hotel, siłownię, restaurację, jak i prywatny gabinet medyczny. Nasze usługi sprawdzą się też w branżach produkcyjnych o wysokich normach sterylności – mikroelektronicznej, czy farmaceutycznej.

dezynfekcja pomieszczeń, odkażanie, zwalczanie wirusów, dezynfekcja powierzchni, koronawirus, odkazanie, co zabija wirusy, odkażanie pomieszczeń, sterylizacja i dezynfekcja, usługa dezynfekcji