+48 724 531 652
biuro@mbs-group.pl

Dezynfekcja powierzchni

Dezynfekcja powierzchni

Prowadząc biznes, w którym jak najbardziej pożądany jest duży ruch i kontakt między ludźmi, powinniśmy pomyśleć o ich bezpieczeństwie. Szczególnie w miejscach takich jak siłownie, restauracje czy salony piękna, dezynfekcja powierzchni to niezbędna inwestycja w zdrowie naszych klientów, jak i nas samych. Wykorzystywana przez nas technologia odkażania przy użyciu ksenonowej pulsacyjnej lampy UV to gwarancja wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa procesu dezynfekcji powierzchni bez użycia chemii.

Dezynfekcja powierzchni – kliknij i przeczytaj więcej

Dezynfekcja powierzchni musi być surowo przestrzegana w dobie pandemii, w każdym pomieszczeniu, gdzie są skupiska ludzi musimy regularnie przeprowadzać dezynfekcję powierzchni. W obecnych czasach dbałość o higienę ma bardzo duże znaczenie. Dezynfekcja w przestrzeni biurowej, a zwłaszcza praca biurowa open space, gdzie jest duże zagęszczenie pracowników biurowych wymaga regularnej dezynfekcji powierzchni. Dezynfekcja powierzchni będzie dotyczyła biurek, podłóg, blatów, poręczy oraz klamek. Dezynfekcji powierzchni będą podlegały wszelkie sprzęty biurowe jak komputery, klawiatury, monitory oraz telefony w biurach oraz salach konferencyjnych, gdzie jest stosunkowo wielu użytkowników tego sprzętu. Dezynfekcja powierzchni to regularna dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych. Dezynfekcja powierzchni w placówkach medycznych musi być szczególnie rygorystyczna ze względu na chorych pacjentów, którzy mają obniżoną odporność, podłogi i ściany w salach dla pacjentów, korytarzach czy też salach operacyjnych muszą być regularnie dezynfekowane. W handlu dezynfekcji powierzchni będą podlegały lady, półki sklepowe oraz kasy. Uczniowie uczący się w szkole to kolejne skupisko dużej ilości osób, a więc dezynfekcji powierzchni będą podlegały klasy i szatnie. Pokoje hotelowe są miejscem, gdzie wymieniają się ludzie, a więc wszelkie powierzchnie łazienek i pomieszczeń recepcji muszą być dezynfekowane. Salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz siłownie to miejsca spotkań dużej grupy ludzi, a więc i tam należy wykonać dezynfekcję powierzchni wnętrz jak i sprzętu. Dezynfekcja powierzchni odbywa się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi skupiskami ludzi, dezynfekcja powierzchni musi być regularnie przeprowadzana z zachowaniem bezpieczeństwa ludzi i ochrony środowiska, a więc z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych oraz przy użyciu atestowanych środków. Dezynfekcję powierzchni najlepiej zlecić profesjonalnej firmie.

dezynfekcja pomieszczeń, odkażanie, zwalczanie wirusów, dezynfekcja powierzchni, koronawirus, odkazanie, co zabija wirusy, odkażanie pomieszczeń, sterylizacja i dezynfekcja, usługa dezynfekcji